Grupowe zdjęcie wszystkich uczestników turnieju.

Z radością informujemy, że nasza szkoła miała zaszczyt być gospodarzem niezwykle emocjonującego Turnieju o Puchar Tymbarku U12, który odbył się na boisku naszej szkoły. Tegoroczna edycja przyciągnęła uwagę nie tylko ze względu na intensywną rywalizację, ale również na wysoki poziom sportowej pasji i zaangażowania wszystkich uczestników.

Warto podkreślić, że do rywalizacji stanęły aż 8 drużyn chłopców oraz 7 drużyn dziewcząt, reprezentujących różne szkoły z naszego regionu. Każda z nich prezentowała się na boisku z determinacją i pełnym profesjonalizmem, co świadczyło o wysokim poziomie przygotowania i zaangażowania zarówno zawodników, jak i ich trenerów.

Po zaciętych pojedynkach, do województwa awansowały dwie drużyny, które swoimi występami zachwyciły wszystkich uczestniczących. Chłopcy z naszej szkoły oraz dziewczęta, równie dumnie reprezentujące barwy naszej placówki, zasłużenie zdobyły to prestiżowe miejsce, zapewniając sobie tym samym szansę na dalszą rywalizację na szczeblu wojewódzkim.

Nie sposób nie wspomnieć o atmosferze, jaka towarzyszyła całemu turniejowi. Na trybunach panowała gorąca atmosfera, a kibice dopingowali swoje drużyny do samego końca.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za niezwykłe zaangażowanie oraz determinację, jaką pokazali na boisku. Szczególne gratulacje należą się oczywiście naszym drużynom, które zasłużenie awansowały do kolejnego etapu zmagań. Życzymy im dalszych sukcesów na sportowej ścieżce oraz zachęcamy do dalszej ciężkiej pracy i treningów.

Bądźmy dumni z naszych uczniów, którzy swoimi osiągnięciami na boisku promują nie tylko naszą szkołę, ale i cały nasz powiat!