ROK SZKOLNY 2022/2023

przywozy

Godzina:

6:20

Klasy:

  • VI-VIII

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • J. Poliszuk

Trasa:

  • Marynin
  • Kamionka (wieża)
  • Lechówka
  • Bezek
  • Mogielnica
  • Brzeziny

Godzina:

6:20

Klasy:

  • IV-VIII

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • E. Żelizko

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa Druga,
  • Wola Korybutowa (tartak)

Godzina:

6:20

Klasy:

  • I-VIII

Opiekunowie:

  • M. Szajc
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Chojno Stare,
  • Wojciechów,
  • Chojno Nowe,
  • Kanie,
  • Anusin,
  • Krowica

Godzina:

6:20

Klasy:

  • IV-VIII

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Chojno Nowe (Lewiatan)

Godzina:

6:50

Klasy:

  • IV-VI

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • J. Poliszuk

Trasa:

  • Marynin,
  • Kamionka (wieża),
  • Lechówka,
  • Bezek,
  • Mogielnica,
  • Brzeziny

Godzina:

6:50

Klasy:

  • 0-VIII

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • E. Żelizko

Trasa:

  • Romanówka,
  • Chojeniec,
  • Gliny

Godzina:

6:50

Klasy:

  • IV-VIII

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Wola Korybutowa Kolonia,
  • Borowo,
  • Majdan Zahorodyński

Godzina:

7:05

Klasy:

  • 0-VIII

Opiekunowie:

  • M. Szajc
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Kulik,
  • Dobromyśl,
  • Janowica

Godzina:

7:20

Klasy:

  • 0-III

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • J. Poliszuk

Trasa:

  • Marynin,
  • Kamionka (wieża),
  • Lechówka,
  • Bezek,
  • Mogielnica,
  • Brzeziny

Godzina:

7:20

Klasy:

  • 0-III

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa

(poniedziałek, piątek)

Godzina:

8:40

Klasy:

  • 0-III

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa

(wtorek, środa, czwartek)

Godzina:

9:40

Klasy:

  • 0-III

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Chojno Stare,
  • Kanie,
  • Anusin,
  • Krowica

(poniedziałek, piątek)

Godzina:

8:40

Klasy:

  • 0-III

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński (WTZ),
  • Borowo,
  • Chojeniec

(wtorek, środa, czwartek)

Godzina:

9:40

Klasy:

  • 0-III

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński (WTZ),
  • Borowo,
  • Chojeniec

ODWOZY

Godzina:

12:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • M. Matwiejewska

Trasa:

  • Marynin,
  • Kamionka (wieża),
  • Lechówka,
  • Bezek,
  • Mogielnica,
  • Brzeziny

Godzina:

12:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • E. Żelizko

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa Druga,
  • Wola Korybutowa (TARTAK)

Godzina:

12:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Szajc
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Chojno Stare,
  • Wojciechów,
  • Chojno Nowe,
  • Kanie,
  • Anusin,
  • Krowica

Godzina:

12:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Gliny,
  • Chojeniec
  • Romanówka

Godzina:

13:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • M. Matwiejewska

Trasa:

  • Marynin,
  • Kamionka (wieża),
  • Lechówka,
  • Bezek,
  • Mogielnica,
  • Brzeziny

Godzina:

13:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • E. Żelizko

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa Druga,
  • Wola Korybutowa (tartak)

Godzina:

13:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Gliny,
  • Chojeniec,
  • Romanówka

Godzina:

13:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Szajc
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Kulik,
  • Dobromyśl,
  • Janowica

Godzina:

14:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • Łobocka

Trasa:

  • Marynin,
  • Kamionka (wieża),
  • Lechówka,
  • Bezek,
  • Mogielnica,
  • Brzeziny

Godzina:

14:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • E. Walczuk

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa Druga,
  • Wola Korybutowa (tartak)

Godzina:

14:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Gliny,
  • Chojeniec,
  • Romanówka

Godzina:

14:30

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Szajc
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Chojno Stare,
  • Wojciechów,
  • Chojno Nowe,
  • Kanie,
  • Anusin,
  • Krowica

(wtorek, środa, czwartek)

Godzina:

15:15

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Kocot
  • Łobocka

Trasa:

  • Marynin,
  • Kamionka,
  • Lechówka,
  • Bezek,
  • Mogielnica,
  • Brzeziny

(wtorek, środa, czwartek)

Godzina:

15:15

Klasy:

Opiekunowie:

  • A. Kłos
  • E. Walczuk

Trasa:

  • Majdan Zahorodyński,
  • Wola Korybutowa Druga,
  • Wola Korybutowa (tartak),
  • Borowo,
  • Chojeniec,
  • Romanówka

(wtorek, środa, czwartek)

Godzina:

15:15

Klasy:

Opiekunowie:

  • B. Kowalczyk
  • A. Iwaniuk

Trasa:

  • Krowica,
  • Anusin,
  • Kanie,
  • Chojno Nowe,
  • Wojciechów,
  • Chojno Stare

Godzina:

15:15

Klasy:

Opiekunowie:

  • M. Szajc
  • Z. Wojtan

Trasa:

  • Janowica,
  • Dobromyśl,
  • Kulik