Rok szkolny 2023/2024 semestr I
Lp. | Imię i nazwisko nauczyciela | dzień tygodnia | godzina | miejsce |
1 | Adach Ewa | poniedziałek | 1025 – 1105 | przedszkole |
wtorek | 940 – 1010 | |||
2 | Banaszak Aneta | środa | 1315 – 1415 | pokój nauczycielski |
3 | Branewski Piotr | czwartek | 1400 – 1500 | pokój nauczycielski |
4 | Drzazga Wioletta | poniedziałek | 900 – 915; 1110 -1125 | przedszkole |
wtorek | 1000 – 1015 | |||
czwartek | 1050 – 1105 | |||
5 | Dudek Aneta | wtorek | 730 – 800 | gabinet dyrektora |
środa | 730 – 800 | |||
6 | Dudek Ilona | poniedziałek | 1045 – 1115 | sala nr 20 |
piątek | 1045 – 1115 | |||
7 | Dyszewski Krzysztof | czwartek | 1420 – 1520 | sala gimnastyczna |
8 | Gałka Beata | środa | 1130 – 1230 | sala nr 10b |
9 | Gałka Monika | poniedziałek | 800 – 830 | |
piątek | 1230 – 1300 | |||
10 | Gołębiowska Dorota | środa | 700 – 730 | biblioteka |
czwartek | 830 – 900 | |||
11 | Hołub Magdalena | poniedziałek piątek | 730 – 800 730 – 800 | gabinet pedagoga |
12 | Jędruszak Jolanta | czwartek | 1315 – 1415 | pokój nauczycielski |
13 | Kania Anna | poniedziałek | 700 – 800 | pokój nauczycielski |
14 | Kociuba Iwona | poniedziałek | 940 –1000; 1230–1250 | przedszkole |
czwartek | 900 – 920 | |||
15 | Konik Ewa | środa | 730 – 800 | sala nr 24 |
piątek | 730 – 800 | |||
16 | Krysa Renata | środa | 1230 – 1315 | sala nr 20 |
17 | Krzysiak Beata | poniedziałek | 730 – 830 | sala 35b |
18 | Lekan – Poliszuk Małgorzata | środa czwartek | 730 – 800 730 – 800 | gabinet wicedyrektora |
19 | Łobocka Joanna | środa | 835 – 935 | gabinet pedagoga |
20 | Matwiejewska Martyna | środa | 1330 – 1430 | biblioteka |
21 | Mazurek Małgorzata | wtorek | 730 – 800 | sala nr 12 |
piątek | 730 – 800 | |||
22 | Osoba Damian | czwartek | 1415 – 1515 | sala gimnastyczna |
23 | Osoba Ewelina | wtorek | 750 – 850 | pokój nauczycielski |
24 | Pawlak Urszula | poniedziałek | 1215 – 1315 | sala gimnastyczna |
25 | Postawska Magdalena | czwartek | 1130 – 1230 | sala nr 48 |
26 | Posturzyńska Małgorzata | poniedziałek czwartek | 720 – 750 1330 – 1400 | sala nr 22b |
27 | Pożarowszczyk Marta | wtorek | 1230 – 1330 | sala nr 36b |
28 | Śliwińska Joanna | wtorek | 1115 – 1215 | pokój nauczycielski |
29 | Sokołowska Monika | poniedziałek | 720 – 750 | pokój nauczycielski |
piątek | 720 – 750 | |||
30 | Stachowski Tomasz | poniedziałek | 1115 – 1215 | pokój nauczycielski |
31 | Szelest Anna | poniedziałek | 1005 – 1020 | przedszkole |
wtorek | 940 – 955 | |||
środa | 1015 – 1030 | |||
czwartek | 925 – 940 | |||
32 | Toporowska Anna | wtorek | 715 – 745 | sala nr 10b |
czwartek | 715 – 745 | |||
33 | Walczuk Ewa | zwolnienie lekarskie | ||
34 | Ważny Patrycja | środa | 730 – 800 | pokój nauczycielski |
piątek | 1315 – 1345 | |||
35 | Wnuk Renata | poniedziałek | 1330 – 1400 | sala nr 44 |
piątek | 720 – 750 | |||
36 | Wodzik Monika | czwartek | 1405 – 1505 | pokój nauczycielski |
37 | Wojtkiewicz Grażyna | wtorek | 950 – 1020 | sala nr 20 |
czwartek | 1420 – 1450 | |||
38 | Zduńczuk – Pękala Anna | poniedziałek | 1330 – 1430 | sala nr 20 |
39 | Żelizko Elwira | wtorek | 1540 – 1610 | świetlica |
środa | 1540 – 1610 | |||
40 | Żmuda Dorota | poniedziałek | 1030 – 1115 | świetlica |
41 | Żołnacz Joanna | środa | 1420 – 1520 | sala nr 22 |
42 | Żołnacz Sylwia | środa | 1415 – 1515 | sala gimnastyczna |
43 | Żukowska Agata | czwartek piątek | 900 – 930 900 – 930 | gabinet pedagoga |