Infografika z napisem aktualności

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem TIK w pracy, nauce i zabawie.
Na tej stronie zgromadzone są  ciekawe i przydatne darmowe programy oraz pokazane przykłady ich wykorzystania. Najczęściej są to aplikacje działające online, które nie wymagają montowania na komputerze.

Alfabetyczny spis opracowanych narzędzi

ABCya Acapela.tv AddText Adobe Spark Animaatjes Animoto AnswerGarden Audacity AuthorSTREAM BeFunky Biteable Bitpaper Blabberize Blingee Blogger BlogGif Bookemon Bubbl Calameo Canva Clipping Magic Coggle Comixify Cool Text Crello Da Button Factory Darmowa grafika. Dermandar DesignMantic Dreamies DropMind Easel.ly EasyMoza Emaze European word translator Exploratree Festisite FlamingText FlexClip FlipSnack FlixTime Fodey Font Meme FotoFlexer FotoJet Fotor Fotoramio FreeGifMaker Fun Photo Box Funny Times Gadgets Generator labiryntów GIFMaker Glitter Photo Glitterfy Glogster Google Slides GraphicsFactory HelloSlide ImageBot ImageChef Imgur Incredibox iPiccy Ipuzzle Issuu Jalbum JigsawPlanet JigZone Joomag Kizoa Kreator CV LearningApps Lino LoonaPix Loupe LucidPress Lunapic Make Beliefs Comix Makeagif MapVivo Maze Maker MindMeister Mixbook MyPlick MyspaceGens Online Image Editor Padlet Phixr Pho.to Photo Collage Photo Frame Show PhotoFaceFun PhotoFunia Photofunny PhotoPeach Photovisi Picasion PicJoke PicMix Picnik Piktochart Pinterest Pixiz Pixton Pizap Pokazywarki PollCODE Popplet PosterMyWall powershow PowToon Presentations ETC Prezentit Prezi ProProfs PurposeGames Ribbet Satisfaction SchoolExpres Sharalike Slideful Slides SlideServe SlideShare SlideSix SlideTalk Smallpdf Smore SOUTH PARK STUDIOS SP-studio Storyboard That StoryJumper StripGenerator Sumo Paint Superstickies Tagxedo Text2MindMap ThingLink ThinkFree Toolpaq Tools for Educators ToonyTool Tuxpi Vcasmo Vimeo Vip Talisman Visme Vocaroo VoiceThread Voki Vuvox Webshots Weebly Witty Comics Wix Wklejarki WordArt WordClouds Wordle WordPress WriteComics YouTube YoWindow Zentation Zoho

Opracowanie i administracja: Teresa Prokowska. Motyw Prosty. Autor obrazów motywu: Jason Morrow. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zapraszam na stronę narzędzia etwinning