30.11.2017r. (czwartek) odbyła się zabawa andrzejkowa. Wszyscy uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnorodnych wróżbach dotyczących zawodów, znaczenia wybranych przez siebie kwiatów, kolorów, liczb. Nie zabrakło też tańców przeplatanych dedykacjami i konkursami. Główną atrakcją była loteria fantowa, podczas której zebrane pieniądze zostaną przekazane na świąteczne paczki żywnościowe dla emerytów z naszej okolicy. W trakcie zabawy, jury w składzie: Pani Magdalena Hołub, Pani Patrycja Ważny, Pani Anna Kania i Pan Damian Osoba, obserwowali uczniów. Następnie ich zadaniem było spośród wszystkich tańczących wybrać Króla i Królową Balu. Zwyciężyła uczennica kl. IIIB Zuzanna Pigiel, a miano króla balu uzyskał Jakub Śliwiński z klasy VIIa. Wybór był ogromnie trudny, dlatego jury przyznało dwa wyróżnienia: dla klasy VIIB a także dla Julii Łukaszuk z klasy IIB. Dobrą atmosferę zapewnili nam Dj Oskar i Dj Dawid- uczniowie klasy IIB. Wszyscy bawili się doskonale.

Julia Łukaszuk, uczennica klasy II b