Grupa przedszkolaków stojących w rzędzie z plecakami na chodniku. Dzieci sąuśmiechnięte i ubrane w kolorowe stroje.

W dniu 27 maja przedszkolaki z grupy „Motylki” z okazji Dnia Dziecka wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Promyczek w Wierzbicy. Po przybyciu na miejsce dzieciom zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy. Maluszki miały do dyspozycji konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami. Największym powodzeniem cieszyły się labirynty i baseny z piłeczkami. Dzieci miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Po zakończonej zabawie udaliśmy się do pobliskiej pizzerii na wyśmienitą pizze przygotowaną specjalnie dla naszych pociech. Zadowoleni, choć zmęczeni, pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.