Dzień Matki i Dzień Ojca to jedne z najpiękniejszych dni w roku, o których nie można zapomnieć. Dlatego przedszkolaki z grupy Biedronki, by okazać rodzicom swoją miłość, wdzięczność, szacunek oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie dnia 29 maja 2018 roku świętowały Dzień Mamy i Taty. Już po przyjściu do przedszkola ubrani w odświętne stroje z niecierpliwością czekały na swoich rodziców, którzy nie zawiedli i licznie stawili się na zaproszenie. Po uroczystym powitaniu dostojnych gości Biedroneczki z zapałem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Rodzice z radością i dumą patrzyli na swoje pociechy. Przy składaniu życzeń i wręczaniu własnoręcznie wykonanych upominków były uściski oraz łzy wzruszenia. Dalszy ciąg uroczystości upłynął przy słodkim poczęstunku, rozmowach w miłej i radosnej atmosferze.

 Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wyjątkowe chwile. Jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i szczęścia.