Uczniowie grający w grę planszową

10 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych, który przyniósł uczniom wiele radości i korzyści edukacyjnych. W czasie lekcji matematyki uczniowie mieli okazję grać w różne gry planszowe, rozwijając swoje umiejętności strategicznego myślenia i logicznego rozwiązywania problemów.

Podczas długiej przerwy uczniowie prezentowali swoje ulubione gry, zachęcając innych do wspólnej zabawy. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się pasją z rówieśnikami. Wszyscy mogli również spróbować swoich sił w grze „Kółko i krzyżyk” na sportowo, co wymagało sprytu i współpracy zespołowej.

Celem tego wydarzenia było podkreślenie korzyści z grania w gry planszowe, które nie tylko rozwijają umysł, ale także uczą zasad fair play i doskonalą umiejętności społeczne. Gry planszowe są świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny, z dala od telewizorów, komputerów i smartfonów.

Wydarzenie odbywało się w atmosferze zabawy i relaksu, co sprzyjało integracji uczniów oraz zacieśnianiu więzi między nimi. Była to także okazja do nauki nowych strategii oraz ćwiczenia cierpliwości i koncentracji.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w Dniu Gier Planszowych oraz za ich zaangażowanie w promocję tej wartościowej formy spędzania czasu wolnego. Jesteśmy przekonani, że takie inicjatywy przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju naszych uczniów oraz wzmacniają pozytywną atmosferę w szkole.