Wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie

W dniu 23 czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. To był wyjątkowy dzień, pełen emocji, uśmiechów i wzruszeń.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej mszy świętej, podczas której społeczność szkolna miała okazję złożyć podziękowania za miniony rok. Po mszy wszyscy przenieśli się do szkolnej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się oficjalna część zakończenia.

Dyrektor szkoły, pani Aneta Dudek, przywitała wszystkich serdecznym słowem, dziękując zarówno uczniom, jak i nauczycielom za ich trud i zaangażowanie w czasie trwania roku szkolnego. Podkreśliła również osiągnięcia uczniów w różnych dziedzinach, nagradzając zwycięzców konkursów oraz wyróżniających się uczniów.

Był również czas na występy artystyczne, przygotowane przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. Wesołe piosenki i krótkie scenki rozbawiły zgromadzonych gości. 

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu to nie tylko pożegnanie z nauką, ale również okazja do  refleksji nad tym, co zostało osiągnięte. 

Wszyscy uczniowie zasłużyli na wypoczynek w trakcie wakacji.