Społeczność szkolna machająca flagami narodowymi w rytm śpiewanego utworu


Dziś mogliśmy oglądać przygotowaną przez naszych uczniów akademię z okazji obchodów 3 Maja. To wyjątkowe wydarzenie miało szczególne znaczenie dla naszej szkoły oraz jej społeczności. Uczniowie zaprezentowali znakomity występ poświęcony Konstytucji 3 Maja.

Podczas uroczystości mogliśmy podziwiać nie tylko doskonałe umiejętności artystyczne uczniów, ale także ich zaangażowanie. Wykonane utwory muzyczne i recytacje wierszy poruszyły serca zgromadzonych, przypominając o ważnych momentach z historii naszego kraju.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia było zakończenie akademii, gdy społeczność szkolna wspólnie z zespołem muzycznym wykonała utwór „Biel i czerwień, dwa kolory”. Wszyscy uczestnicy mieli w dłoniach flagi narodowe, co podkreśliło wspólnotę i silne więzi z naszą ojczyzną.

Wyrażamy wdzięczność uczniom i nauczycielom za ich wysiłek w przygotowaniu tego niezapomnianego święta. Ich praca i oddanie umożliwiły nam uczczenie narodowego święta w wyjątkowy sposób.

Jesteśmy dumni z naszej społeczności szkolnej i jej zaangażowania w pielęgnowanie historii i tradycji. Niech to poczucie dumy z naszego dziedzictwa nadal nas inspiruje do dalszych działań na rzecz lepszej przyszłości.