Dzieci bawiące się w sali zabaw na materacach

W dniu 4 czerwca przedszkolaki z grupy „Biedronki” w ramach prezentu na Dzień Dziecka wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Promyczek w Wierzbicy. Po przybyciu na miejsce dzieciom zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy. W tym wyjątkowym  miejscu dzieci miały do dyspozycji konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami. Największym powodzeniem cieszyły się labirynty i baseny z piłeczkami. Maluchy radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Po zakończonej zabawie dzieci udały się do pobliskiej pizzerii na wyśmienitą pizze przygotowaną specjalnie dla naszych pociech. Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola.