Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem wiedzy na temat tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięca, uczą kreatywności, pozwalają przenieść się w świat marzeń i fantazji.

    W miniony czwartek (23.11) oraz piątek (24.11) przedszkolaki ze wszystkich grup przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Sale zamieniły się w tajemnicze miejsca pełne duszków, czarownic, balonów i serpentyn.

    Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje – nie zabrakło księżniczek, baletnic, supermanów, batmanów i innych bajkowych postaci.

    Wszyscy świetnie spędzili czas. Wróżby przeplatane były tańcami przy skocznej muzyce. Pewne jest to, że Andrzejki przyniosły dzieciom wiele radości, były wspaniałą okazją do wspólnej zabawy.