Andrzejki są doskonałą okazją, by wspomnieć dawne tradycje i obyczaje. Jest to również czas zabaw i spotkań ze znajomymi tuż przed nadchodzącym adwentem. 23.11.2023 roku uczniowie z Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu doskonale wykorzystali ten, bawiąc się w czasie dyskoteki andrzejkowej.

Młodsze dzieci przyszły przebrane w przeróżne stroje. Nie brakowało księżniczek, policjantów, Spider-Manów, kotków i innych ślicznych kostiumów. Ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników andrzejkowych szaleństw cieszyła się loteria fantowa, kolorowe warkoczyki, kiermasz z przepysznymi ciastami, pop corn oraz różnokolorowa wata cukrowa, a pieniądze z ich sprzedaży przeznaczyliśmy na rehabilitację naszego ucznia.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zabawiała najmłodszych uczestników imprezy oraz dbała o porządek. DJ Marcin oraz DJ Michał pilnowali, by rozbrzmiewały największe taneczne przeboje ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy bawili się rewelacyjnie od pierwszej do ostatniej minuty imprezy. Na parkiecie nie zabrakło belgijki, kaczuszek czy makareny.

Radości oraz uśmiechu było wiele. Wszyscy z utęsknieniem czekają już na następną andrzejkową dyskotekę.