Komunikat z Powiatowych Igrzysk

 w Mini Piłkę Ręczną

 

            Uprzejmie informujemy, że Zespół Szkół w Siedliszczu był organizatorem Powiatowych Igrzysk w Mini Piłkę Ręczną dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się 15 marca 2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Siedliszczu, sędziami turnieju byli Pan Krzysztof  Dyszewski, Damian Osoba  i Pani Sylwia Żołnacz.

 

Wyniki:

 DZIEWCZĘTA:

 SP Siedliszcze   –               SP Rejowiec      13:7

SP Siedliszcze   –                SP Białopole       21:5

SP Białopole   –                   SP Rejowiec         7:6

 

Kolejność zajętych miejsc:

Dziewczęta:

  1. Szkoła Podstawowa w Siedliszczu: (Joanna Pasternak, Julia Grzesiuk, Oliwia Michalak, Martyna Dziewulska, Dominika Dejnek, Katarzyna Iwaniuk, Weronika Hołub, Natalia Lewandowska, Amelia Skiba, Marta Młynarczyk, Aleksandra Dudzicz – opiekun Urszula Pawlak)
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu: (Julia Krasnowska, Martyna Woźniak, Natalia Łuć, Zofia Tarnowska, Oliwia Koneczna, Wiktoria Jańczuk, Angelika Kowalczuk – opiekun Wioletta Lachowska)
  3. Szkoła Podstawowa w Rejowcu: (Karolina Majewska, Aleksandra Mazur, Iga Posturzyńska, Julia Bogusz, Magda Maklakiewicz, Paulina Kaliszewska, Karolina Wiorko, Martyna Romańska, Gabriela Wojtal, Maja Kalisiewicz – opiekun Beata Werner- Kość)

 

Wyniki:

 CHŁŁOPCY:

 SP Rejowiec –            SP Rejowiec Fabryczny      15:6

 

 Kolejność zajętych miejsc:

 Chłopcy:

  1. Szkoła Podstawowa  w  Rejowcu: (Mikołaj Kozłowski, Szymon Bereza, Kuba Jędruszak, Karol Górny, Jakub Mikucki, Mateusz Smorga, Michał Kowalczyk, Bartek Wójcik, Kamil Prezner, Paweł Waręcki, Michał Kluk – opiekun Rafał Mikucki)
  2. Szkoła Podstawowa w Rejowcu Fabrycznym: (Hubert Krzyżanowski, Mikołaj Krzywicki, Jakub Kowalski, Roman Piotrowski, Łukasz Guz, Damian Łobocki, Błażej Bodak, Bartosz Starczewski, Gabriel Bogielski, Kornel Patra, Igor Zawada, Miłosz Lewczuk – opiekun Mirosław Ożóg)