Dnia 13 listopada 2017r. przedszkolaki  z grupy ,,Biedronki” odwiedziły szkolną kuchnię. Celem wycieczki było poznanie urządzeń elektrycznych znajdujących się  tutaj. Dzieci z ciekawością oglądały kuchnię wyposażoną w różne urządzenia elektryczne np. mikser, blender, wypażarkę, obieraczkę, ogromne garnki, patelnie. Dowiedziały się do czego one służą i że korzystając z nich trzeba zachować szczególną ostrożność. Przedszkolaki miały okazję zaobserwować jak niektóre z tych urządzeń pomagają paniom kucharkom w pracy. Sprawdziły też jakie produkty przechowywane są w lodówkach i zamrażarkach. Duże zainteresowanie dzieci wzbudziły akcesoria kuchenne (łyżki wazowe, łopatki do mieszania) większe nawet od nich samych. Przed wyjściem przedszkolaki podziękowały mamie Pawełka pani Agnieszce, która pomogła w organizacji wycieczki i pożegnały wszystkie panie pracujące w szkolnej kuchni.