Uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy w Siedliszczu, Liceum Ogólnokształcące w Siedliszczu oraz Zespół Szkół w Siedliszczu byli organizatorami XVI Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Siedliszczu. Zawody odbyły się 20 marca 2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Siedliszczu. Turniej otworzył Pan Wiesław Prażnowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Siedliszczu. W sportowych zmaganiach udział wzięło sześć drużyn: Szkoła Podstawowa z odziałami Gimnazjum w Wierzbicy, Zesół Szkół w Cycowie, Szkoła Podstawowa z odziałami Gimnazjum w Pawłowie, Szkoła Podstawowa z odziałami Gimnazjum w Lisznie, Zespół Szkół w Siedliszczu oraz Szkoła Podstawowa z odziałami Gimnazjum w Rudzie Hucie. Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze, po emocjonujących meczach wyłoniono najlepsze drużyny turnieju. Wszystkie zespoły  otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Siedliszczu i Liceum Ogólnokształcące w Siedliszczu. Najlepszą zawodniczką wybrano Paulinę Gałus z Szkoły Podstawowej w Rudzie Hucie. Nagrody i puchary wręczał Przewodniczący Rady Miejskiej w Siedliszczu Pan Wiesław Prażnowski.

Wyniki w gier:

Grupa: A

SP Liszno – ZS Siedliszcze

2:0 (25:23, 25:16)

ZS Siedliszcze- ZS  w Cycowie

0:2 (24:26, 19:25)

ZS Cyców – SP Liszno

2:1 (18:25, 25:13, 19:17)

1. Zespół Szkół Cyców                                               2          4          4-1       113-55
  2. Szkoła Podstawowa Liszno                                   2          2          3-2       82-105
  3. Zespół Szkół Siedliszcze                                         2          0          0-4       82-100

Grupa: B