Dnia 01.06.2017r. przedszkolaki z grup Malinki, Motylki i Jagódki wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrały się na bardzo ciekawą wycieczkę do zamojskiego ZOO.
Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zapoznanie dzieci ze światem zwierząt i roślin oraz rozbudzanie zainteresowań różnorodnością gatunków zwierząt. Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Bardzo wesoło było w  akwarium, ” strasznie” w terrarium, ciekawie na wybiegach niedźwiadków, kangurków, lwów, tygrysów i żyraf, a śmiesznie w małpiarni. Wyjazd do ZOO to także doskonała okazja do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. Przedszkolaki zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.