Dnia 10 czerwca 2019r. przedszkolaki z grupy ,,Biedronki” wybrały się na wycieczkę do zamojskiego ZOO. Celem wycieczki było poznanie różnorodnych gatunków zwierząt, obserwacja ich zachowań oraz czerpanie pozytywnych wrażeń w obcowaniu z przyrodą. Dzieci były ciekawe wszystkiego i z wielkim zainteresowaniem wypatrywały zwierząt , które czasami pięknie się prezentowały zwiedzającym a czasami chowały się  w cień i trudno było je dostrzec. Przed opuszczeniem zoo dzieci zjadły lody i zakupiły pamiątki. Wycieczka była doskonałą lekcją przyrody dla przedszkolaków oraz kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły. To także doskonała okazja do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej.  

Bardzo dziękujemy mamom Łucji, Miłoszka i Gabrysi za pomoc w opiece nad dziećmi i wspólnie spędzony czas.