Miło spędzony czas z rodzicami na długo pozostaje w pamięci każdego dziecka. Dla przedszkolaków z grupy Biedronki taką okazją była wycieczka do skansenu w Siedliszczu oraz piknik rodzinny 20 czerwca 2018r. Dzień rozpoczęliśmy od zwiedzenia skansenu. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali zgromadzone eksponaty i słuchali rzeczowych informacji pana Arka.  Na koniec wycieczki dorośli rozwiązywali zagadki odgadując do czego służyły wskazane przedmioty. Miłym akcentem było obdarowanie przedszkolaków upominkami przez pana Arkadiusza.  Następnie rozpoczął się piknik. W cieniu drzew mogli odpocząć zarówno dzieci jak i rodzice zajadając się przygotowanymi wcześniej pysznościami. Jednak maluchy nie myślały o odpoczynku tylko z zapałem rozpoczęły zabawy . Wielką atrakcją było puszczanie dużych baniek mydlanych , zabawy piaskiem kinetycznym i zabawkami kreatywnymi. Nie obyło się też bez malowania twarzy. Pani Ania szybko i profesjonalnie ozdobiła buzie chętnym przedszkolakom. Kolejną niespodzianką przygotowaną przez rodziców były pyszne lody. Ten niezwykły dzień dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji , zwłaszcza dzieciom, które bawiły się ciesząc z każdej chwili spędzonej w gronie najbliższych.