I czerwca b.r. w siedzibie chełmskiej placówki terenowej KRUS odbyło się podsumowanie powiatowego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”. Laureatkami konkursu w kategorii wiekowej kl. IV-VI z naszej szkoły zostały:

  • Wiktoria Konik, kl. VI b- II miejsce,
  • Ada Borys, kl. VI b- wyróżnienie.

Podczas podsumowania konkursu organizatorzy zaprezentowali filmy dydaktyczne dotyczące właściwego postępowania ze środkami ochrony roślin. Nasza laureatka, Wiktoria, miała również jedyną okazję przymierzyć profesjonalny kombinezon stosowany przy stosowaniu środków ochrony roślin. Wyglądała jak kosmitka!

Po poczęstunku i zwiedzeniu wystawy nagrodzonych prac zwycięzcom wręczono nagrody i dyplomy. Nagrody laureatom wręczały: kierownik placówki terenowej KRUS w Chełmie p. Małgorzata Grzegorczuk oraz przedstawiciel Oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy  w Chełmie. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!