Dnia 27 maja 2018 uczniowie klasy sportowej zarówno dziewczynki jak  i chłopcy udali się do Lublina na kolejny etap Turnieju Piłki Ręcznej  „ Kocham ręczną na Orliku- Finał Wojewódzki”. Humory dopisywały jak zwykle, uczniowie nastawieni „bojowo” do gry. Przeprawa była dość ciężka.
Dziewczynki zdobyły III miejsce a chłopcy wywalczyli II miejsce.
Turniej był świetnie zorganizowany, pod gołym niebem, przy pięknej słonecznej pogodzie i pysznym  poczęstunkiem dla wszystkich. Uczniowie zostali uhonorowani pięknymi medali i pucharami dla drużyny.  
Dziewczynki zagrały w składzie:
Dominika Grzesiuk, Dominika Janczak, Julia Mikuła, Małgorzata Miszczuk,  Izabela Muszyńska, Roksana Oleszczuk, Weronika Warzechowska, Wiktoria Zielińska, Wiktoria Pawłowska,
Skład chłopców: Jakub   Błaziak, Patryk Dejnek, Bartłomiej Czerniak, Jakub Karpiuk, Kuba Mazurek, Szymon Pawlak, Kacper Osypowicz, Bartek Pilszak, Patryk Pyda, Jan Żukowski, Bartek Krupicz, Błażej Orysz.