W środę 19 grudnia 2019 r. na hali sportowej w Białopolu odbył się Turniej  Piłki Nożnej Halowej o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzelce . Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów            z powiatu chełmskiego : SP Siedliszcze, „Astra” Leśniowice , SP  Dorohusk, SP Sawin,              SP Wierzbica oraz drużyna  Unii Białopole .

Turniej został rozegrany w systemie każdy z  każdym. Najlepszą drużyną tego dnia okazała się SP z  Wierzbicy, prowadzona przez Jacka Kłosa , która nie przegrała żadnego meczu.  Natomiast miejsce II zajęła drużyna  z SP z Sawina,  III miejsce SP z Siedliszcza, kolejne miejsca zajęła Unia Białopole, Astra Leśniowice oraz SP z Dorohuska.                           

          Najlepszym bramkarzem turnieju został  Kacper Osypowicz z Siedliszcza .Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Nikodem Kałużny z Wierzbicy.

         Na  zakończenie rozgrywek  zwycięskie  drużyny  otrzymały puchary , medale oraz dyplomy , które wręczyli : Podleśniczy Nadleśnictwa Strzelce Łukasz Malc ,  Dyrektor PSP w Białopolu Pani Alicja Ilasz oraz Pani Krystyna Szwedo ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Teresin ,, Pod Lipą’’.

         Naszą szkołę reprezentowała drużyna w następującym składzie: Kacper Osypowicz, Łukasz Zieliński, Jakub Koperski, Jan Żukowski, Bartłomiej Braniewski, Dominik Pilszak, Bartosz Krupicz, Oskar Gugułka.