Dnia 8 lutego 2017 odbył się Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców klas III edukacji wczesnoszkolnej. W zawodach wzięło udział 5 klas. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i pucharem a drużyna, która zdobyła pierwsze miejsce otrzymała dodatkowo medale. Zostały również przyznane dwie nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, którym został Błażej Orysz, oraz dla najlepszego bramkarza Gabriela Okonia. Dyplomy i puchary wręczyła Pani Dyrektor Aneta Dudek.
O bezpieczeństwie na boisku dbało dwóch sędziów-  Adrian Osoba i Daniel Orłowski. Turniej przebiegał w miłej atmosferze i zostały zachowane zasady Fair Play. Zawodnicy mieli duże wsparcie od swoich kibiców z klasy jak i wychowawcy.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce klasa III B
II miejsce klasa III D
III miejsce klasa III E
IV miejsce klasa IIIA
V miejsce klasa III C
Wygrana drużyna wystąpiła w następującym składzie:Bartłomiej Czerniak, Błażej Orysz, Krystian Szabała, Patryk Dajnek, Jakub Błaziak, Błażej Pyc i Patryk Pyda.