Dziewczynki z klasy I a pozują w strojach karnawałowych wróżek, czarownic, księżniczek, Czerwonego Kapturka, tygryska, złodziejki i Myszki Miki

3 lutego, w tłusty czwartek, uczniowie klasy I a bawili się na klasowej zabawie karnawałowej.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala lekcyjna wyglądała inaczej niż na co dzień, bo zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do szampańskiej zabawy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Uczniowie bawili się przy dźwiękach muzyki, brali udział w zabawach, konkursach i wspólnych tańcach z pokazywaniem, a w przerwach korzystali z poczęstunku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczali salę.