25 października b/r  odbyły się Wojewódzkie biegi sztafetowe w Tomaszowie Lubelskim.

Naszą szkołę reprezentował zespół chłopców z klas V-VI, który uzyskał awans z drugiego miejsca w zawodach Rejonowych. W rywalizacji wzięło udział 11 szkół z województwa lubelskiego. Zawody przebiegały w wspaniałej atmosferze rywalizacji sportowej. W biegach uczestniczyli m.in. uczniowie z klasy sportowej oraz trenujący na co dzień  w UKS Orlik.

Chłopcy po zaciętej walce uplasowali się na miejscu 7, a wystartowali w następującym składzie:

Bartłomiej Pilszak, Patryk Dejnek, Łukasz Zieliński, Bartłomiej Braniewski, Bartosz Krupicz,

Jan Żukowski, Jakub Błaziak, Dominik Pilszak.

Osiągnięty wynik uważamy za duży sukces, gdyż w ostatnich latach nie udawało nam się nawet zbliżyć się do podium na zawodach rejonowych.