Zdjęcie przedstawia Mikołaja ,który rozmawia i rozdaje prezenty dzieciom.

Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekały najmłodsze dzieci, czyli uczniowie klas I – III. Cóż to była za radość i jakie emocje… Dzieci na powitanie zaśpiewały swojemu gościowi specjalnie przygotowane piosenki: „I ty możesz zostać świętym Mikołajem” Arki Noego, oraz „A Mikołaj pędzi” zespołu Fasolki. Po krótkiej rozmowie, nadeszła długo oczekiwana chwila –  rozdawanie prezentów. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Kiedy wyjątkowy gość wyruszył w dalszą drogę, uczniowie wrócili do swoich klas. Rozpakowując swoje paczki znaleźli w nich ciekawe gry planszowe i ulubione słodycze. Wszystkim bardzo podobały się prezenty. Mikołajki to jedno z najwspanialszych świąt w roku, nie tylko dla dzieci.