SUKCES LAURY UCHAŃSKIEJ

W VIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ ANIOŁ”

16 grudnia w Sali Lustrzanej Młodzieżowego Domu Kultury im. Marii Konopnickiej 
w Krasnymstawie miała miejsce „anielska” uroczystość. Z całego województwa zjechali się laureaci VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  i Literackiego, w tym nasza laureatka, Laura.

Obecna edycja konkursu wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży. W kategorii plastycznej udział wzięło 1963 uczestników z  191 placówek.

W kategorii plastycznej komisja w składzie: Bronisława Żuk, Teresa Stasiak i Jakub Kijuc przyznała 16 nagród i 28 wyróżnień oraz nagrodę Dyrektora MDK, nagrodę Stowarzyszenia „Paleta” i 3 nagrody Stowarzyszenia „Dzieci z pasją”.

Nagrodę w kategorii prac I-III

otrzymała nasza uczennica, Laura Uchańska

Jury zakwalifikowało również 108 prac do udziału w wystawie,

w tym prace naszych uczennic:

Ninki Masiakiewicz z kl. 0, Julci Śliwińskiej z kl. 0 i Marty Brzozowiec z kl. VII.

Organizatorzy przygotowali dyplomy z reprodukcjami prac laureatów, dyplomy za udział w wystawie pokonkursowej oraz podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowywali uczestników konkursu. Szczególną pamiątką dla laureatów konkursu jest profesjonalny katalog z pracami plastycznymi i tekstami nagrodzonych prac literackich.