Dnia 6 grudnia 2018 r. dzieci z grupy „Biedronki” wyruszyły autokarem na wycieczkę do sali zabaw ,,Bawialnia” w Chełmie. Po przybyciu pani Ania miło powitała wszystkich i zaprosiła do wspólnej zabawy. W pięknej i kolorowej sali przedszkolaki mogły korzystać z licznych atrakcji. Zjeżdżały na zjeżdżali do basenu pełnego piłeczek, wspinały się na konstrukcje z torem przeszkód, budowały z klocków, bawiły się w kącikach kuchennym, artystycznym i z kreatywnymi zabawkami. Biedroneczki mogły pojeździć samochodami, czy pośpiewać do mikrofonu. Kto poczuł zmęczenie korzystał z przytulnych kanap ozdobionych kolorowymi poduszkami. Dużym przeżyciem była wizyta świętego Mikołaja, którego przedszkolaki powitały piosenkami. A on oprócz pełnego prezentów worka przywiózł ze sobą dużo humoru. Żartował i rozmawiał z dziećmi, cierpliwie odpowiadał na pytania oraz zachęcał przedszkolaki, aby były grzeczne. Po pamiątkowym zdjęciu Święty Mikołaj ,,przybił z dziećmi piątkę” i obiecał, że odwiedzi ich za rok. Nasz pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym bajkowym miejscem. Wycieczka okazała się wspaniałą frajdą i niezapomnianym przeżyciem.

    Dziękujemy mamie Mai za zaproszenie i udaną zabawę oraz pozostałym Rodzicom za duże zaangażowanie.