8 marca 2017 roku…

Dzień Kobiet…

To właśnie tego dnia odbyła się w naszej szkole niezwykła, wyjątkowa, bo „Słodka akcja”, której celem była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację ucznia II klasy Gimnazjum – Patryka Adamiaka.

Z tej okazji nauczyciele upiekli swoje ulubione ciasta, które zostały wystawione na sprzedaż! A było w czym wybierać: serniki, bezy, pączki, rogaliki, murzynki, ciasta z owocami, ciasta z galaretką, ciasteczka maślane…hmmm pychota J

Każdy uczeń, pracownik szkoły, gość mógł za niewielką kwotę kupić słodki kawałek wypieku. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej J. Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się o godzinie 9.00,   a już o 11.00 próżno było szukać choćby najmniejszego okruszka.

Korzyść była obustronna – łasuchy napełniły swoje brzuszki, a Patryk otrzymał fundusze na leczenie i rehabilitację!

Pomysłodawcami i organizatorami „słodkiego zamieszania” były: wychowawczyni Patryka – pani Renata Boguszewska, pedagog szkolny – pani Magdalena Hołub i psycholog szkolny – pani Agata Szajc. Patronat nad akcją sprawowała dyrektor szkoły – pani Bernarda Prażnowska.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu „Słodkiej akcji. Dziękujemy również naszym trzem wolontariuszkom w osobach Julii Przybylskiej, Julii Hołub, Andżeliki Łuckiej za pomoc w sprzedaży ciast.