Drodzy, Uczniowie, Rodzice!

Za nami kolejny trudny i nietypowy rok pracy. Utrzymujący się stan zagrożenia życia i zdrowia wpływał nie tylko na życie prywatne, ale także na sposób nauki.

Dzięki zaangażowaniu i współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli, otwartości na nowe wyzwania i zdobywanie umiejętności udało się zakończyć rok szkolny z sukcesem na miarę indywidualnych możliwości.

Gratuluję uczniom promocji do klas programowo wyższych. Gratuluję sukcesów w konkursach, olimpiadach, podejmowanych działań i otwartości na potrzeby innych.

Absolwentom szkoły życzę sukcesów w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Wykorzystajcie w pełni zdobyte doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Rozwijajcie swoje zdolności i pasje. Pielęgnujcie przyjaźnie nawiązane w szkole podstawowej. Bądźcie wrażliwi na potrzeby innych. Przekazujcie wartości, które kształtowaliśmy w Was przez osiem lat pobytu w szkole.

Dziękuję Rodzicom za  trud i zaangażowanie w naukę zdalną swoich dzieci. Za współpracę, zrozumienie i wsparcie, jakie otrzymywaliśmy w tym trudnym dla wszystkich roku.

Dzięki wsparciu organu prowadzącego, pozyskaniu nowoczesnego sprzętu i wypożyczeniu go,  nauka zdalna okazała się  łatwiejsza dla wielu uczniów naszej szkoły.

Dziękuję Radnym i Pracownikom Gminy Siedliszcze za zrozumienie potrzeb placówki i współpracę.

Słowa podziękowania na ręce Pani Wicedyrektor składam wszystkim nauczycielom. Osiągnięcia uczniów, są Waszym sukcesem. Państwa zaangażowanie i trud włożony w poznawanie nowych technologii i narzędzi, współpraca i dzielenie się umiejętnościami pozwoliły uczniom na opanowanie treści nauczania.

Pracownikom obsługi i administracji dziękuję, za dbałość o odpowiednie warunki higieniczne przestrzeganie reżimu sanitarnego i rzetelność wykonywania swoich obowiązków. Dzięki Waszemu zaangażowaniu nie odnotowaliśmy na terenie przedszkola i szkoły ogniska zakażenia coronawirusem.

Kochani Uczniowie!

Wakacje, to piękny czas swobodnej zabawy i wypoczynku. W chwilach swobody nie zapominajcie o zasadach bezpieczeństwa, dbajcie o siebie i o innych, stosujcie się do  przyjętych norm, unikajcie zagrożenia, korzystajcie z kąpieli rozważnie i z umiarem. Niech ten czas doda Wam sił i energii na kolejne dziesięć miesięcy nauki!

Życzę wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza

w  Siedliszczu

Aneta Dudek