W poniedziałek 4 marca uczniowie klas piątych brali udział w powiatowych eliminacjach turnieju ” Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w  kategorii U-12. Zawody rozgrywane były w naszej szkole, a udział w nich wzięło aż 13 zespołów w tym 4 dziewcząt i 9 chłopców. Turniej rozgrywany był systemem w trzech grupach po trzy zespoły z których tylko jeden awansował do grupy mistrzowskie. Nasz zespół chłopców zakończył piłkarskie zmagania na drugim miejscu w grupie, remisując 1:1 z Wierzbicą i wygrywając 4:1 z  Okszowem, lecz do awansu zabrakło nam jednej strzelonej bramki.

Dziewczęta natomiast zajęły drugie miejsce w całym turnieju. Wygrały w półfinale z Sawinem, by ostatecznie ulec 1:2 SP w Wierzbicy.

Zawody wygrał nasz grupowy rywal SP Wierzbica, drugie miejsce – SP Rejowiec Fabryczny, trzecie miejsce SP Dorohusk.