BLOG – Zakręcony belfer

Lekcje online  + przydatne linki

  Jeśli zastanawiasz się jaką osobą trzeba być, by nazywać siebie zakręconym belfrem, dobrze trafiłeś. Tu postaram się zaspokoić Twoją ciekawość.

Zajrzyj do mojego świata…

    Otóż… jestem zakochaną w grach planszowych, logicznych, zręcznościowych poszukiwaczką nowych rozwiązań. Z równie wielkim zacięciem wcielam w życie zwariowane lekcje, co szyję na maszynie różne drobiazgi (głównie kolorowe torby i przytulanki). Czasem tworzę biżuterię, piszę wiersze… Długo by jeszcze wymieniać.

O mnie…

   Od lat nauczam języka polskiego, pracuję również jako terapeuta z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej. Każdy kolejny rok jest dla mnie wielką przygodą. Wciąż rozwijam pasję w sobie i swoich uczniach. Musze przyznać, że to wielka frajda 🙂

Nie bez dumy szerzę ideę pracy metoda projektu. Stawiam na budowanie pozytywnych relacji i kształtowanie postawy pełnej szacunku. Nieustająco namawiam do angażowania się w działania międzyszkolne, czego efektem jest tytuł <ambasadora ewtinning>, który od lipca 2018 r. z radością noszę 🙂

    Być może skorzystacie z zebranych tu linków i narzędzi. Wszystkie zostały przeze mnie przetestowane (również na dzieciach  ). Częstujcie się

<generator domino>

<generator trimino>

<generator zakodowanych obrazków>

<generator chmur wyrazowych>

<generator avatarów>

<generator spiral wyrazowych>

<generator kart bingo>

<baza darmowych grafik>

<baza darmowych dźwięków>

<konwerter plików>

<interaktywne plakaty, prezentacje>

<platforma do tworzenia quizów online>

<platforma do prowadzenia wideokonferencji>

<wolne lektury>

<zbiór propozycji lekcji>

zakreconybelfer.pl/wirtualne-lekcje