Zdjęcie tablicy z przyczepionymi pracami dzieci biorących udział w konkursie

Zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Wielkiej Nocy były inspiracją do zorganizowania szkolnego konkursu komputerowego pt. „Wielkanoc pikselem malowana”.

Adresatami konkursu byli wszyscy uczniowie szkoły. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności informatycznych, rozwijanie zdolności i wyobraźni uczestników, rozbudzanie zainteresowań związanych ze Świętami Wielkiej Nocy oraz promocja zdolności uczniów.

Dzięki zaangażowaniu uczestników powstały piękne prace, część można podziwiać w holu szkoły.

Na konkurs wpłynęło łącznie 29 prac we wszystkich kategoriach wiekowych.

Nagrody przyznano:

Kategoria klas I – III:

I miejsce: Michał Dziewulski klasa IIIa; Jan Bedliński klasa IIIa, Iga Sokołowska kalsa IIIb; Karolina Błaziak klasa IIIb, Jan Stepaniuk klasa IIIc; Marcin Żołnacz klasa IIIc; Zuzanna Borys klasa IIIb

Wyróżnienia: Hubert Socha klasa IIc; Kacper Tchórzewski klasa IIa; Daria Warzechowska klasa IIIa; Hubert Stepaniuk klasa IIIa; Kacper Pawłowski klasa IIIa; Karolina Garbacz klasa IIIa; Angelika Okoń klasa IIIb; Anna Kocot klasa IIIb; Julia Szokaluk klasa IIIb; Krzysztof Szelest klasa IIIb; Lena Duda klasa IIIc; Natalia Sapko klasa IIIc

Kategoria klas IV – VI:

I miejsce: Hanna Kozak klasa IVb; Ola Majewska klas V; Julia Baranowska klasa VIc; Bartosz Bejda klasa IVa

Wyróżnienia: Michał Ostrowski klas IVc

Za udział w konkursie nagrody – niespodzianki otrzymują: Paulina Kostrzewska klasa IVb, Kasjan Grabowski klasa IIIa; Gabriel Skoczylas klasa IIIb; Małgorzata Karwat klasa IIIb; Maksymilian Sadowski klasa IIIa.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy talentu i wytrwałości. Życzymy kolejnych sukcesów!

Organizatorzy