Plan dowozów uczniów Szkoły Podstawowej w Siedliszczu

Pierwsza zmiana – I kurs

Kierowca: p. M. Szajc; opiekun: p. Z. Wojtan

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 6.25
Stasin Dolny (p. Parysz) 6.28
Chojno Stare  II 6.30
Chojno Nowe (p. Borowiec) 6.32
Chojno Nowe (zatoczka) 6.35
Chojno  Nowe (szkoła) 6.38
Wojciechów 6.40
Chojno Nowe Kanie 6.45
Anusin 6.48
Stasin Dolny 6.50
Siedliszcze – szkoła 7.00

Kierowca: p. M. Kocot; opiekun: p. D. Żmuda

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 6.25
Majdan Zalew  6.38
Wola Kor. II – ( sołtys) 6.40
Wola Kor. II (p.  Poliszuk) 6.42
Majdan szkoła (WTZ) 6.50
Majdan (most) 6.55
Siedliszcze – szkoła 7.05

Kierowca: p. B. Kowalczyk; opiekun: p. A. Iwaniuk

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 6.25
Lipówki (p. Osypowicz) 6.32
Chojno Nowe (Lewiatan) 6.40
Siedliszcze – szkoła 6.50

Kierowca: p. A. Kłos; opiekun: p. B. Krzysiak

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła)6.25
Wola Tartak6.33
Wola – kapliczka6.38
Wola (skrzyżowanie)6.45
Borowo6.50
Majdan  Zah. (Denisiuk)6.53
Siedliszcze – szkoła6.56

Kierowca: p. W. Adamiak; opiekun: p. J. Poliszuk

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 7.15
Mogilnica (p. Adach) 7.20
Mogilnica (szkoła) 7.25
Brzeziny 7.30
Siedliszcze – szkoła 7.35

Kierowca: PKS; opiekun: p. M. Wodzik

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Bezek (skrzyżowanie) 7.20
Lechówka 7.25
Kamionka 7.30
Marynin 7.35
Siedliszcze – szkoła 7.40

Pierwsza zmiana – II kurs

Kierowca: p. M. Szajc; opiekun: p. Z. Wojtan

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 7.05
Kulik (Terenin) 7.15
Kulik (kaplica) 7.17
Kulik OSP 7.20
Kulik Czmuda 7.22
Dobromyśl 7.25
Janowica 7.30
Siedliszcze – szkoła 7.35

Kierowca: p. M. Kocot;  opiekun: p. D. Żmuda

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze ( szkoła) 7.10
Chojeniec ( Gruszka) 7.18
Chojeniec ( Pastuszak) 7.20
Chojeniec ( Marczuk) 7.23
Gliny 7.26
Chojno Stare ( Parysz) 7.30
Siedliszcze – szkoła 7.35

Kierowca: p. B. Kowalczyk; opiekun: p. A. Iwaniuk

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 6.55
Romanówka 7.00
Chojeniec (zatoczka p.Misterka) 7.05
Siedliszcze – szkoła 7.20

Kierowca: p. A. Kłos; opiekun: p. B. Krzysiak

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 7.00
Bezek PGR 7.10
Korea  Bezek 7.15
Bezek (Skrzyżowanie) 7.20
Bezek (k. p. Firleja) 7.25
Siedliszcze – szkoła 7.35

Kierowca: p. B. Kowalczyk; opiekun: p. A. Iwaniuk

    Trasa   miejscowośćGodz.  odjazdu  z przystanku
Siedliszcze (szkoła) 7.20
Krowica 7.30
Siedliszcze – szkoła 7.40

II zmiana  

Kierowca: p.  B. Kowalczyk; opiekun: p. Z. Wojtan

Trasa miejscowośćGodz. odjazdu z przystanku
Siedliszcze (szkoła)9.50
Nowe Chojno – Kanie10.00
Anusin10.05
Stasin Dolny10.07
Krowica10.10
Siedliszcze CPN10.15
Siedliszcze (szkoła)10.20

Kierowca: p. A. Kłos; opiekun: A. Iwaniuk

Trasa miejscowośćGodz. odjazdu z przystanku
Siedliszcze (szkoła)9.40
Borowo (k. p. Wójcika)9.45
Chojeniec (poprzeczka)9.50
Chojeniec (k. p. Gruszki)9.55
Chojeniec (k. Misterka)10.00
Chojeniec k. p. Marczuka10.05
Gliny10.10
Siedliszcze (szkoła)10.20
Skip to content