Dnia 08.05.2018 chłopcy uczęszczający na co dzień do klasy sportowej wzięli udział w I-szym  Turnieju Piłki Nożnej w kategorii wiekowej Orlik. W turnieju wzięło udział 3 zespoły m.in. Unia Białopole,  Niedźwiadek Chełm, Spółdzielca Siedliszcze, Kłos Chełm nie dojechał na zawody.

Nasi reprezentanci wygrali z każdym  przeciwników, a wystąpili w następującym składzie: Błaziak Jakub, Braniewski Bartłomiej, Czerniak Batłomiej, Dejnek Patryk, Karpiuk Jakub, Krupicz Bartosz, Mazurek Kuba, Osypowicz Kacper, Pawlak Szymon, Pilszak Bartłomiej, Pyda Patryk, Żukowski Jan,

Wyniki poszczególnych spotkań:

  1. Niedźwiadek Chełm – Spółdzielca Siedliszcze 2 : 4
  2. Spółdzielca Siedliszcze – Unia Białopole 7 : 1
  3. Unia Białopole – Niedźwiadek Chełm 1 : 6

 

Klasyfikacja końcowa:        Pkt

  1. Spółdzielca Siedliszcze    6
  2. Niedźwiadek Chełm           3
  3. Unia Białopole                       0

 

Kolejny turniej odbędzie się 29.05. 2018 na boisku w Siedliszczu. Rodziców, uczniów oraz sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym zawodnikom.