Infografika z napisem aktualności

Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. 22 marca zajęcia, prowadzone były w sposób niekonwencjonalny wywołały ogrom pozytywnych wrażeń wśród uczniów.

W zapowiedzi tego dnia pojawiła się możliwość prowadzenia zajęć przez podopiecznych.

Grono pedagogiczne było niezmiernie zaskoczone całym szeregiem ochotników, zgłaszających się do nietypowego kierowania lekcjami.

Kreatywność, wiedza i przygotowanie „zastępczych nauczycieli” były na bardzo wysokim poziomie. Otrzymali uznanie nie tylko w oczach swoich szkolnych mentorów, ale także w oczach kolegów i koleżanek z klasy.

     Nauczyciele również dołożyli wszelkich starań, aby tego dnia przekazać wiedzę w sposób niestandardowy. Zamiast stosu notatek zapewniono uczniom naukę poprzez zabawę. Forma edukacji poprzez projekcję  licznych filmów, quizy i prezentacje przypadła do gustu zarówno nauczycielom jak i uczniom. Grono pedagogiczne zadeklarowało, że rozważy opcję okazjonalnego powtarzania takich dni.

     Zorganizowany został również konkurs na najciekawszy strój wiosenny. W przesłane przez uczniów zdjęcia stylizacji został włożony ogromny wkład pracy. Stroje były estetyczne, dobrze przemyślane i przepełnione kreatywnością. Pomimo pochmurnej pogody za oknem, Jury oceniając dzieła uczestników poczuło wiosnę w zasięgu ręki!

Należą się Wam wszystkim ogromne podziękowania i gratulacje!

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ale po długich i zaciętych naradach wyłoniła listę zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni po powrocie do szkoły.

W kat. kl. IV- V

I miejsce – Bartosz Szaruga kl 4c

II miejsce – Milena Matuła kl. 4b

III miejsce –Magdalena Olko kl. 4b

Wyróżnienie – Maja Jędruszak  kl.5a, Kinga Denis kl 5a,

W kat. kl. VI- VII

I miejsce – Emilia Siedlecka  kl . 7d

II miejsce – Wiktoria Żelechowska  kl. 7c

III miejsce – Karolina Szemro kl 6c , Izabela  Muszyńska kl. 7e

Wyróżnienie – Nikola Cieślik 7a

SU