30 listopada 2022r. w Przedszkolu Samorządowym w Siedliszczu odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci z grupy ,,Malinki”, które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem .W uroczystości wzięli udział zaproszeni Rodzice oraz Pani wicedyrektor Małgorzata Lekan- Poliszuk. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i małych przedszkolaków. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie kredki przez panią dyrektor na ramieniu dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia