26 listopada 2020 roku w grupie 3-latków „Biedronki” odbyło się Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Siedliszczu. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Złożyły uroczystą przysięgę po czym Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiej kredki dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń, słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.
Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek oraz wspólna zabawa i tańce. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla dzieci. Nagrane zostało wideo uroczystości dla rodziców aby mogli podziwiać nasze zdolne przedszkolaki.