W dniach 18.01–24.01.2019 r. 30 uczniów z Zespołu Szkół w Siedliszczu udało się na obóz narciarski w góry do Poronina. ”Białe szaleństwo” zaczęło się już w niedzielę gdzie pod opieką instruktorów dzieci stawiały pierwsze kroki na stoku u Jędrusia  w Suchem. Zabawa była przednia,  następnego dnia  wszyscy już jeździli „pizzą”. Na drugi dzień zmierzyliśmy się z większą górką, na stacji narciarskiej Suche., pogoda i humory nam dopisywały, nie było czasu na leniuchowanie. Następne dni mijały na białym szaleństwie, oraz na kąpielach w Szaflarach  gdzie mogliśmy zregenerować swoje mięsnie na kolejne zjazdy już na wyższych stokach na Rusińskiem oraz w Białce Tatrzańskiej począwszy od  Kotelnicy aż do Kaniówki gdzie zaczynaliśmy już jeździć „frytkami” oraz zmierzyć się z wysokością na nowoczesnym wyciągu krzesełkowym. Wieczory spędzaliśmy również aktywnie grając w piłkę nożną, zbijaka, dwa ognie oraz bejsbola. Byliśmy również w Zakopanem pod Skocznią narciarską  na Wielkiej Krokwi gdzie mieliśmy możliwość oglądania treningów skoczków narciarskich. Odbyliśmy również spacer po słynnych Krupówkach w Zakopanem. Większość z uczestników obozu  złapała bakcyla narciarskiego i miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok.