W dniach 17.02-23.02.2019 r. 23 uczniów z Zespołu Szkół w Siedliszczu udało się na obóz narciarski w góry do Białego Dunajca. ”Białe szaleństwo” zaczęło się już w poniedziałek gdzie pod opieką instruktorów dzieci stawiały pierwsze kroki na stoku TOKO LANG w Białym Dunajcu. Zabawa była przednia,  wieczorem wszyscy już jeździli „pizzą”. Na drugi dzień zmierzyliśmy się z większą górką, pogoda i humory nam dopisywały, nie było czasu na leniuchowanie. Następne dni mijały na białym szaleństwie, oraz na kąpielach
w Aquaparku w Zakopanem gdzie mogliśmy zregenerować swoje mięsnie na kolejne zjazdy już na wyższych stokach w Suchym gdzie zaczynaliśmy już jeździć „frytkami” oraz zmierzyć się z wysokością na wyciągu krzesełkowym. Byliśmy również w Zakopanem pod Skocznią narciarską  na Wielkiej Krokwi gdzie mieliśmy możliwość oglądania treningów skoczków narciarskich. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy było Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Odbyliśmy również spacer po słynnych Krupówkach w Zakopanem. Większość z uczestników obozu złapała bakcyla narciarskiego i miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok.