“Nela i wyprawa do serca dżungli” to książka, dzięki której wybierzesz się w pełną przygód wyprawę, prosto do serca tajemniczej dżungli!

  Razem z Nelą, małą reporterką, dowiesz się nowych rzeczy, wyśmienicie się przy tym bawiąc!

   Poznaj Nelę, małą reporterkę. Wspólnie z dziewczynką poznaj fascynujący świat! Zdziwisz się, jak wiele jest do odkrycia. Niesamowite przygody na całym globie ziemskim wiele Cię nauczą. Nie czekaj. Zaczytaj się w lekturze, dzięki której poznasz inne kultury i zobaczysz wiele skarbów, skrywanych na różnych kontynentach. Dziewczynka podróżuje po całym świecie i nagrywa niezwykle ciekawe reportaże. Swoje przygody zapisuje również w książkach, pełnych wspaniałych zdjęć.

   Tym razem Nela wybierze się prosto do serca borneańskiej dżungli. W czasie swojej niezwykłej wyprawy będzie poszukiwać łowców głów. Skorzysta także ze wskazówek dawnego podróżnika, którego notatki udało jej się odnaleźć w antykwariacie, a następnie podąży jego śladami. Odkryj razem z Nelą niezwykłe moce dżungli! Zobacz, jaką magię posiadają zwierzęta i przekonaj się, w co wierzyły niegdyś plemiona. W czasie tak ekscytującej wyprawy z pewnością nie będziesz się nudzić. Spakuj niezbędne rzeczy i ruszaj w drogę!

   Podczas czytania książki „Nela i wyprawa do serca dżungli” odnajdziesz dodatkowe treści multimedialne, zapisane w tajnych kodach. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze lepsza!  

  „Nela i wyprawa do serca dżungli” to już dwunasta książka z serii, stworzonej przez Nelę Małą Reporterkę. Wśród innych propozycji prosto od małej autorki, znalazły się tytuły, takie jak: „Nela i sekrety dalekich lądów”, „Nela i polarne zwierzęta”, „Nela i tajemnice oceanów”, „Nela na wyspie rajskich ptaków” czy „Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany”. Sięgnij po pozostałe książeczki z przygodami Neli, by jeszcze lepiej poznać otaczający Cię świat!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nela-i-wyprawa-do-serca-dzungli-nela-mala-reporterka-p-1157137.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=Cj0KCQiA6Or_BRC_ARIsAPzuer9ybUdYOWQ6ItcNuRx2gF92gMo4RtCPXgswbgDBJZiZOvYEHQc0oOsaAgnWEALw_wcB