Zawody zostały rozegrane 13 marca 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rejowcu. W zawodach uczestniczyły drużyny Szkoła Podstawowa w Rejowcu, Szkoła Podstawowa w Żółtańcach, Szkoła Podstawowa w Siedliszczu. Po zaciętych meczach awans na zawody rejonowe wywalczyła Szkoła Podstawowa w Siedliszczu.

 

Wyniki:
SP Rejowiec : SP Żółtańce    – 10 : 3
SP Żółtańce : SP Siedliszcze –  4 : 8

SP Siedliszcze – SP Rejowiec – 6 : 4
Klasyfikacja końcowa:
1. ZS Siedliszcze                   2          4          14-8
2. SP Rejowiec                      2          2          14-9
3. ZS Żółtańce                      2          0          7-18

Szkoła Podstawowa w Siedliszczu wystąpiła w składzie: Karolina Hołub, Emilia Mazonik, Patrycja Pawlak, Marlena Zakaszewska, Oliwia Michalak, Nikola Rura, Joanna Pasternak, Julia Grzesiuk, Ewelina Cieślicka, Agata Bodzak, Martyna Dziewulska – opiekun Urszula Pawlak.