W piątek 10 maja 2019r. uczennice Szkoły Podstawowej z Siedliszcza rozegrały gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt. Ich rywalkami były dziewczęta z Wierzbicy. Gra była bardzo wyrównana lecz mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla dziewcząt z Siedliszcza i tym sposobem zawodniczki zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbyły się w Wierzbicy 14 maja 2019 roku. Dziewczęta z Siedliszcza zmierzyły się z drużyną ze Stołpia oraz Strachosławia i tym razem okazały się lepsze od swoich rywalek.
Siedliszcze – Stołpie 1:0
Siedliszcze – Strachosław 2:0
Strachosław – Stołpie 4:0

Kolejność końcowa
1.Siedliszcze

2. Stołpie
3.Strachosław

Zawodniczki z Siedliszcza awansowały do kolejnego etapu już zawodów rejonowych .
Dziewczęta zagrały w składzie:
Weronika Warzechowska, Nikola Przybylska, Izabela Muszyńska, Dominika Janczak, Wiktoria Zielińska, Wiktoria Pawłowska, Ewelina Żelechowska, Oliwia Lewicka, Weronika Remiś, Zuzanna Pavlik i Julia Jaworska.