Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już od samego rana było słychać głośne wypowiedzi przedszkolaków,  jak to Mikołaj  przyszedł w nocy do domu i przyniósł prezenty, a teraz krąży gdzieś w okolicy naszego miasteczka. Po  śniadaniu do wszystkich grup naszego przedszkola zawitał święty Mikołaj. Już z daleka słychać było dźwięk dzwoneczków. Na początku dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenki, następnie nasz gość  rozmawiał z przedszkolakami, pytał, czy dzieci były grzeczne, ale także był ciekawy czy panie w przedszkolu zasłużyły na prezenty… Mikołaj wręczył wszystkim prezenty. Na szczęście nikt w tym roku nie dostał rózgi.
We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.  Dziękujemy Mikołaju!!!