6 grudnia był bardzo szczęśliwym dniem w Przedszkolu Samorządowym w Siedliszczu. Zaraz po śniadaniu wszystkie grupy wiekowe odwiedził długo wyczekiwany gość- prawdziwy św. Mikołaj.  Na jego wizytę dzieci czekały cierpliwie . Przedszkolaki powitały gościa wierszem i piosenką . Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Jednak to nie był koniec wrażeń tego dnia. Kiedy już opadły emocje po wizycie Mikołaja, dzieci usłyszały warkot motocyklowych silników. Jakie było zaskoczenie milusińskich kiedy zobaczyli kolejnych gości tym razem na motocyklach. Były to Mikołaje z Motocyklano’owe MOTO z siedliskiego stowarzyszenia Motocyklan Siedliszcze, którzy wręczyli wszystkim dzieciom słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim Mikołajom za pamięć.