W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa nasza biblioteka miała możliwość zakupu książek za 15000 zł(kwota przyznanego wsparcia finansowego:12000 zł, wkład własny organu prowadzącego: 3000 zł), które zostały wytypowane  przez uczniów, nauczycieli  i rodziców w ankietach czytelniczych.  Zakupione nowości to atrakcyjne książki, często bestsellery, książki poczytnych autorów, nagradzane w prestiżowych konkursach literackich oraz lektury. Tak ciekawie doposażony księgozbiór sprzyja promowaniu czytelnictwa, dostarcza radosnych emocji, wielu wrażeń, rozbudza zainteresowania, daje możliwość uczestniczenia  w ciekawych zajęciach i projektach edukacyjnych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę biblioteki szkolnej.

Bibliotekarz

Dorota Gołębiowska