Czy nie wychodząc z domu, można przenieść się w samo serce puszczy? W ten weekend będzie to możliwe! W pierwszy dzień wiosny M2 Films udostępnia bezpłatnie najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat. „Królestwo”, czyli zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wspaniała Puszcza Białowieska – już w ten weekend bez opłat na VOD.pl!

     M2 Films, zachęcając do pozostania w domach, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny udostępnia bezpłatnie „Królestwo”,  film twórców hitów dokumentalno-przyrodniczych „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. Nie wychodząc z domu, w gronie całej rodziny, można przenieść się do samego środka puszczy, spacerować po lesie, podziwiać żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie, a nawet więcej – oczami tych i innych zwierząt poznać historię natury i naszego kontynentu.

„Królestwo” to fenomenalny film przyrodniczy, który był najchętniej oglądanym dokumentem w polskich kinach w 2016 roku. Zdjęcia do filmu powstawały m.in. w Puszczy Białowieskiej, jednym zachowanym miejscu, które oddaje charakter lasu w postaci, jakiej istniał tysiące lat temu. Twórcy filmu zabierają widzów do serca pełnej tajemnic prapuszczy, aby opowiedzieć o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką. Lektorką polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.

    Dystrybutorem filmu „Królestwo” jest firma M2 Films, która już w sobotę 21.03, pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, udostępni film bezpłatnie. „Królestwo” będzie można obejrzeć bez żadnych opłat w weekend 21-22.03 w serwisie vod.pl.

Kadr z filmu „Królestwo” (fot. materiały prasowe M2 Films)
https://zwierciadlo.pl/przepisy/krolestwo-najpiekniejszy-film-przyrodniczy-ostatnich-lat-bezplatnie-w-internecie?fbclid=IwAR1U3xLeQy0Wdgdh8UTF9_OhN8cmJkTjj-9c9-qj1851ysvifmvlVjLlRN0