Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny organizowany przez Mały Samorząd Uczniowski dla uczniów klas I-III pt. ,,Bezpieczne ferie zimowe” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci.

Prace były kreatywne i bardzo pomysłowe. Spośród 65 prac konkursowych, komisja wyłoniła 9 laureatów, biorąc pod uwagę estetykę wykonania, zgodność z tematem oraz zaangażowanie i samodzielność uczniów.

Laureatami konkursu zostali:

• Wiktoria Remiś I a
  • Maja Gawron I a
  • Zuzanna Jaroszewska I a
  • Paweł Monach II a
  • Jan Kniaziuk II a
  • Julita Szemro II c
  • Sandra Zubczyńska III a
  • Oliwia Szelest III b
  • Maja Repczyńska III c

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Wyróżnieni uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorkami konkursu były p. Ewelina Osoba, p. Marta Pożarowszczyk oraz p. Elwira Żelizko.