Kartki konkursowe przygotowane przez dzieci z Zespołu Szkół w Siedliszczu

Boże Narodzenie to magiczny czas… Czas radości, spełniania marzeń i spotkań z najbliższymi.

Uczniowie klas I-III w tym szczególnym okresie roku chcą złożyć życzenia Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku wyjątkowej  Osobie – Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiecie II. 

Konkurs cieszył się ogromnych zainteresowaniem. Aż 56 uczniów własnoręcznie przygotowało kartki z życzeniami świątecznymi w języku angielskim, niektórzy  dołączyli także osobiste liściki do Jej Królewskiej Mości.   

Jury (w składzie M. Posturzyńska oraz E. Osoba) miało bardzo trudne zadanie do wykonania, gdyż poziom prac był bardzo wysoki. Wybranych zostało 16 prac, które wyróżniały się oryginalnością, pomysłowością oraz estetyką wykonania. Pod uwagę brana była również poprawność oraz ciekawa treść życzeń.

Nagrodzone kartki świąteczne zostały wysłane do Pałacu Buckingham w Londynie. Mamy nadzieję, że nasze życzenia sprawią miłą niespodziankę Królowej Elżbiecie II oraz Królewskiej Rodzinie w tym świątecznym czasie.

Najpiękniejsze kartki wykonali:

Nagrodzeni:

Ziemowit Przybylski kl. I „b”

Maja Cieślik kl. I „a”

Sandra Zubczyńska kl. II „a”

Oliwia Szelest kl. II „b”

Aleksandra Salecka kl. II „c”

Wiktoria Bańka kl. III „b”

Maja Lechowska kl. III „b”

Milena Parysz kl. III „c”

Wyróżnieni:

Paweł Monach kl. I „a”

Filip Mróz kl. I „b”

Oliwier Gołębiowski kl. I „c”

Antoni Bedliński kl. II „a”

Gabriel Gumieniuk kl. II „b”

Aleksandra Szelest kl. II „b”

Oliwia Pielech kl. III „b”

Marcel Chociej kl. III „c”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!!!