Plakat konkursu Puchacz Piotr

Uczniowie klas I-III wzięli udział w kolejnym etapie konkursu organizowanego przez   MathRiders Polska z siedzibą w Warszawie. Cel konkursu to przede wszystkim zachęcenie  dzieci do brania udziału we wszelkiego rodzaju możliwościach sprawdzenia swoich umiejętności i zachęcenie do podnoszenia ich.

 76 chętnych uczniów   zgłosiło się do  wzięcia udziału  w pierwszym etapie w dniu 5.04 2022r w naszej szkole. Do II etapu  komitet organizacyjny  dokonał kwalifikacji pięciu uczniów z naszej szkoły i zaprosił do dalszej rywalizacji w II etapie Konkursu w CN MathRiders w Chełmie.

 W dniu 10.05.2022r. nasze  dzieci chętnie podjęły to wyzwanie i spróbowały wykazać się swoimi umiejętnościami  matematycznymi na etapie międzyszkolnym.

Szczerze gratulujemy wszystkim dzieciom, którym udało się zdobyć naprawdę dużo punktów – choć w tym roku za mało na finał ale są to wyniki pokazujące naprawdę duże umiejętności i napawające optymizmem.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Konkursu już w przyszłym roku szkolnym 🙂